User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Picture
kk: Сүрет

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті
