User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: View user profile.
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪರಿಚಯವನ್ನು ನೋಡಿ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ
