User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Picture
mr: चित्र

en: View user profile.
mr: सदस्याबद्दल माहिती पहा

en: @user's picture
mr: @userचे चित्र
