User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Picture
sl: Slika

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: @user's picture
sl: Slika za %user
