User Pic Kit (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Settings
uk: Налаштування

en: settings
uk: налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Picture
uk: Зображення

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Transparent
uk: Прозорий

en: @user's picture
uk: Картинка користувача @user.

en: Cache lifetime
uk: Час життя кешу

en: Usage
uk: Використання

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 24 hours
uk: 24 години

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Maintenance
uk: Обслуговування

en: View user website.
uk: Перегляд сайту користувача

en: Places
uk: Місця

en: 14 days
uk: 14 днів

en: User Picture
uk: Малюнок користувача

en: Geometric Shapes
uk: геометричні форми
