User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Settings
af: Verstellings

en: settings
af: verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Picture
af: Prentjie

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: @user's picture
af: @user se prentjie
