User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: settings
ar: إعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Picture
ar: الصورة

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: @user's picture
ar: صورة @user
