User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Settings
cs: Nastavení

en: settings
cs: nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Picture
cs: Obrázek

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Transparent
cs: Průhledná

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: Cache lifetime
cs: Životnost cache

en: Usage
cs: Použití
