User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: settings
cy: gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Picture
cy: Darlun

en: View user profile.
cy: Gweld proffil defnyddiwr

en: @user's picture
cy: Darlun @user
