User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Settings
da: Indstillinger

en: settings
da: indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Picture
da: Billede

en: View user profile.
da: Vis brugerprofil.

en: Transparent
da: Gennemsigtig

en: @user's picture
da: @users billede

en: Usage
da: Brug

en: 12 hours
da: 12 timer

en: 24 hours
da: 24 timer

en: 7 days
da: 7 dage

en: Clear caches
da: Ryd caches.

en: Places
da: Steder

en: 14 days
da: 14 dage
