User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Picture
dz: པར།

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: @user's picture
dz: @user's་གི་ པར།
