User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: settings
id: pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Picture
id: Foto

en: View user profile.
id: Lihat profil pengguna.

en: @user's picture
id: Avatar @user

en: Usage
id: Penggunaan
