User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Picture
mn: Зураг

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах
