User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: settings
nl: instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Picture
nl: Afbeelding

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: Transparent
nl: Transparant

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Cache lifetime
nl: Cache-levensduur

en: Usage
nl: Gebruik

en: 24 hours
nl: 24 uur

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: View user website.
nl: Bekijk website van de gebruiker.

en: Places
nl: Plaatsen
