User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Picture
nn: Bilete

en: View user profile.
nn: Sjå brukarprofil.

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: 24 hours
nn: 24 timar
