User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Settings
sv: Inställningar

en: settings
sv: inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Picture
sv: Bild

en: View user profile.
sv: Visa användarprofil.

en: Transparent
sv: Genomskinlig

en: @user's picture
sv: Bild för @user

en: Usage
sv: Användning

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Maintenance
sv: Underhåll
