User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Picture
te: చిత్రం

en: View user profile.
te: వాడుకరి ప్రొఫైలుని చూడండి.

en: @user's picture
te: @user యొక్క చిత్రం
