User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Picture
th: รูปภาพ

en: View user profile.
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้

en: @user's picture
th: รูปภาพของ @user
