User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Settings
tr: Ayarlar

en: settings
tr: ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Picture
tr: Görsel

en: View user profile.
tr: Kullanıcı profilini görüntüle.

en: Transparent
tr: Şeffaf

en: @user's picture
tr: @user kullanıcısının resmi

en: Cache lifetime
tr: Önbellek ömrü

en: Usage
tr: Kullanım
