User Pic Kit (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Settings
vi: Thiết lập

en: settings
vi: các thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: View user profile.
vi: Xem hồ sơ người dùng.

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: @user's picture
vi: Ảnh của @user

en: Cache lifetime
vi: Vòng đời bộ nhớ đệm

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Clear caches
vi: Xóa bộ nhớ cache

en: Places
vi: Nơi
