User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Settings
is: Stillingar

en: settings
is: stillingar

en: Save
is: Vista

en: Picture
is: Mynd

en: View user profile.
is: Skoða prófíl notanda.
