User Pic Kit (7.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Settings
ru: Настройки

en: settings
ru: настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Picture
ru: Изображение

en: View user profile.
ru: Просмотр профиля пользователя.

en: Transparent
ru: Прозрачный

en: @user's picture
ru: Аватар пользователя @user

en: Cache lifetime
ru: Время жизни кэша

en: Usage
ru: Использование

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: 24 hours
ru: 24 часа

en: 7 days
ru: 7 дней

en: Maintenance
ru: Техническое обслуживание

en: Places
ru: Места

en: 14 days
ru: 14 дней

en: User Picture
ru: Картинка Пользователя
