User Points (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (49 entries)

en: Transaction ID
da: Transaktions ID

en: Totals
da: Total

en: Transactions
da: Transaktioner

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: more
da: mere

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: none
da: ingen

en: Category
da: Kategori

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Display
da: Vis

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Points
da: Point

en: Last update
da: Seneste opdatering

en: Details
da: Detaljer

en: General
da: Generelt

en: Users
da: Brugere

en: Expiration
da: Udløb

en: Operation
da: Handling

en: Expiration Date
da: Udløbsdato

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Approved
da: Godkendt

en: Pending
da: Afventer

en: Messages
da: Beskeder

en: Date/Time
da: Dato/tid

en: Expired
da: Udløbet

en: Moderate
da: Moderér

en: Moderated
da: Godkendt

en: Entity
da: Entitet

en: Last modified
da: Sidst ændret

en: Changed
da: Ændret

en: Reason
da: Begrundelse

en: Users per page
da: Brugere pr. side

en: Filter by category
da: Filtrér udfra kategorien

en: Number of users to display
da: Antal brugere der vises

en: Entity type
da: Entitetstype

en: Admin
da: Administration

en: Expiry date
da: Udløbsdato

en: The taxonomy term ID for the term.
da: Termens term-ID.

en: The taxonomy term name for the term.
da: Termens term-navn.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
da: ID på ordforrådet som termen tilhører.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
da: Navnet på ordforrådet som termen tilhører.
