User Points (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Totals
ku: سەرجەمەکان

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: admin
ku: بەڕێوەبەر

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: none
ku: هیچ

en: Category
ku: پۆل

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: General
ku: گشتی

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Operation
ku: کردار

en: Number of users to display
ku: ژمارەی ئەو بەکارهێنەرانەی کە پیشان دەدرێن
