User Points (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: admin
fi: ylläpitäjä

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: None
fi: Ei yhtään

en: none
fi: ei yhtään

en: Category
fi: Kategoria

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Display
fi: Näyttö

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Last update
fi: Viimeksi päivitetty

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Expiration date
fi: Loppumispäivämäärä

en: Pending
fi: Odottaa

en: Date/Time
fi: Päivämäärä/Aika

en: Moderated
fi: Moderoitu

en: Last modified
fi: Viimeksi muutettu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Number of users to display
fi: Näytettävien käyttäjien määrä

en: Admin
fi: Ylläpito

en: The taxonomy term ID for the term.
fi: Termin luokittelu-ID.

en: The taxonomy term name for the term.
fi: Termin luokitteluterminimi.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
fi: Termin sisältävän sanaston ID.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
fi: Mihin sanastoon termi kuuluu.
