User Points (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Transactions
lt: Operacijos

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Jokio

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Display
lt: Rodymas

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Details
lt: Išsamiai

en: General
lt: Bendras

en: Users
lt: Nariai

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Pending
lt: Laukiama

en: Messages
lt: Žinutės

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Moderated
lt: Moderuojam

en: Changed
lt: Pakeista

en: Number of users to display
lt: Rodomų narių skaičius

en: Admin
lt: Adminas
