User Points (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: None
nn: Ingen

en: none
nn: ingen

en: Category
nn: Kategori

en: Save
nn: Lagre

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Details
nn: Detaljar

en: Users
nn: Brukarar

en: Date/Time
nn: Dato/Klokkelsett

en: Moderated
nn: Moderert
