User Points (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: List
th: รายการ

en: Actions
th: การกระทำ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: more
th: มากกว่านี้

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: None
th: ไม่มี

en: none
th: ไม่มี

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: User
th: ผู้ใช้

en: All
th: ทั้งหมด

en: Last update
th: ปรับปรุงล่าสุด

en: Details
th: รายละเอียด

en: General
th: ทั่วไป

en: Users
th: ผู้ใช้

en: Expiration
th: วันหมดอายุ

en: Operation
th: การดำเนินการ

en: Date/Time
th: วัน/เวลา

en: Number of users to display
th: จำนวนผู้ใช้ที่ต้องการแสดง
