User Points (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Transactions
be: Транкзацыі

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: admin
be: Адміністратар

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: none
be: няма

en: Category
be: Катэгорыя

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Never
be: Ніколі

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Details
be: Падрабязна

en: General
be: Агульны

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Operation
be: Аперацыя

en: Pending
be: Чакае

en: Date/Time
be: Дата/Час

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Entity
be: Сутнасць

en: Number of users to display
be: Паказаць колькасць карыстальнікаў

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: The taxonomy term ID for the term.
be: Ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі для тэрміну

en: The taxonomy term name for the term.
be: Назва тэрміну таксаноміі для тэрміну

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
