User Points (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (35 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: None
bo: མེད།

en: none
bo: མེད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Number of users to display
bo: འཆར་དགོས་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་གྲངས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
