User Points (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Transactions
ca: Transaccions

en: List
ca: Llistat

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: None
ca: Cap

en: none
ca: cap

en: Category
ca: Categoria

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Never
ca: Mai

en: Last update
ca: Última actualització

en: Details
ca: Detalls

en: Users
ca: Usuaris

en: Expiration
ca: Venciment

en: Operation
ca: Operació

en: Expiration date
ca: Data d'expiració

en: Approved
ca: Aprovat

en: Pending
ca: Pendent

en: Messages
ca: Missatges

en: Date/Time
ca: Data/Hora

en: Expired
ca: Caducat

en: Moderate
ca: Modera

en: Users by !points
ca: Usuaris per !points

en: Moderated
ca: Moderat

en: Entity
ca: Entitat

en: Reference
ca: Referència

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: Changed
ca: Canviat

en: Display message
ca: Mostra el missatge

en: Number of users to display
ca: Nombre d'usuaris a mostrar

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: My !points
ca: Els meus !points

en: Admin
ca: Administrador

en: The taxonomy term ID for the term.
ca: L'ID del terme de la taxonomia pel terme.

en: The taxonomy term name for the term.
ca: El nom de terme de la taxonomia pel terme.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
ca: El nom del vocabulari al que pertany el terme.

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
