User Points (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (29 entries)

en: Status
cy: Statws

en: List
cy: Rhestr

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: more
cy: mwy

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: None
cy: Dim

en: none
cy: dim

en: Category
cy: Categori

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Never
cy: Byth

en: Last update
cy: Diweddariad diwethaf

en: Details
cy: Manylion

en: General
cy: Cyffredinol

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Date/Time
cy: Dyddiad/ Amser

en: Moderated
cy: Wedi ei safoni

en: Number of users to display
cy: Nifer o ddefnyddwyr i ddangos

en: Admin
cy: Gweinydd
