User Points (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Totals
gl: Totais

en: Transactions
gl: Transaccións

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: None
gl: Ningún

en: none
gl: ningún

en: Category
gl: Categoría

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Points
gl: Puntos

en: Never
gl: Nunca

en: Last update
gl: Última actualización

en: Details
gl: Detalles

en: General
gl: Xeral

en: Users
gl: Usuarios

en: Operation
gl: Operación

en: Approved
gl: Aprobado

en: Pending
gl: Pendente

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Userpoints
gl: Puntos de usuario

en: userpoints
gl: puntos de usuario

en: Users by !points
gl: Usuarios por !points

en: Moderated
gl: Moderado

en: Moderation
gl: Moderación

en: Transaction status
gl: Estado da transacción

en: Reference
gl: Referencia

en: User's !points
gl: !points usuario

en: All users by !points
gl: Todos os usuarios por !points

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Changed
gl: Cambiado

en: Number of users to display
gl: Número de usuarios/as a mostrar

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Entity ID
gl: ID da entidade
