User Points (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (42 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Approve
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: Totals
kn: ಒಟ್ಟು

en: Transactions
kn: ವ್ಯವಹಾರಗಳು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: admin
kn: ನಿರ್ವಾಹಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: User Name
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Expiration Date
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ ದಿನಾಂಕ

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Declined
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Users by !points
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪಟ್ಟಿ !points ಪ್ರಕಾರ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Last modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: All categories
kn: ಎಲ್ಲಾ ವರ್ಗಗಳು

en: Reason
kn: ಕಾರಣ

en: Decline
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು
