User Points (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Totals
mn: Нийт

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: None
mn: Байхгүй

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Display
mn: Харуулах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
