User Points (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: Totals
mr: एकूण

en: Transactions
mr: व्यवहार

en: List
mr: यादी

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: None
mr: काहीच नाही

en: none
mr: काहीच नाही

en: Category
mr: वर्ग

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Never
mr: कधीही नाही

en: General
mr: साधारण

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Admin
mr: व्यवस्थापक
