User Points (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Totals
si: එකතුව

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: more
si: තවත්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්
