User Points (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: none
sq: asnjë

en: Category
sq: Kategoria

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Details
sq: Hollësi

en: Users
sq: Përdorues

en: Operation
sq: Veprimi

en: Number of users to display
sq: Numri i përdoruesve për t'u shfaqur
