User Points (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: none
ta: இல்லை

en: Category
ta: வகை

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Last update
ta: இறுதி இற்றைப்படுத்தல்

en: Details
ta: விபரங்கள்
