User Points (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: None
bg: Не

en: none
bg: не

en: Category
bg: Категория

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Points
bg: Точки

en: Never
bg: Никога

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Details
bg: Детайли

en: General
bg: Общи

en: Users
bg: Потребители

en: Operation
bg: Действие

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: Messages
bg: Съобщения

en: Expired
bg: Изтекли

en: userpoints
bg: усмивки

en: No !Points earned
bg: Нямаш спечелени !Points

en: details
bg: детайли

en: Reason
bg: Причина

en: Display all
bg: Всички

en: Filter by category
bg: Покажи

en: Number of users to display
bg: Брой на показваните потребители
