User Points (7.x-1.0-rc1) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: none
bn: একটিও নয়

en: Category
bn: বিভাগ

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Last update
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: General
bn: সাধারণ

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
