User Points (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (68 entries)

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Totals
et: Kokku

en: Transactions
et: Tehingud

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: admin
et: administraator

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: None
et: Puudub

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Points
et: Punktid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Details
et: Üksikasjad

en: General
et: Üldine

en: Users
et: Kasutajad

en: Expiration
et: Aegumine

en: Operation
et: Operatsioon

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Pending
et: Ootel

en: Messages
et: Sõnumid

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Moderate
et: Modereeri

en: No !Points earned
et: !Points teenimata

en: Moderated
et: Modereeritud

en: Entity
et: Olem

en: Transaction status
et: Tehingu staatus

en: Reference
et: Viide

en: Approval status
et: Heakskiidu olek

en: Approval status of the transaction.
et: Tehingu heakskiidu staatus.

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Changed
et: Muudetud

en: details
et: üksikasjad

en: Reason
et: Põhjus

en: Display message
et: Kuva teade

en: Number of users to display
et: Kuvatavate kasutajate arv

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: My !points
et: Minu !points

en: Admin
et: Administraator

en: The taxonomy term ID for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud ID.

en: The taxonomy term name for the term.
et: Klassifikatsioonitermile määratud nimi.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
et: Sõnaraamatu nimi kuhu see term kuulub.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Branding
et: Kaubamärk

en: !Points for @username
et: @username !Points

en: Total !points
et: Kokku !points

en: Approved !points
et: Heakskiidetud !points

en: Pending !points
et: Ootel !points

en: You just had a !point deducted and now have %total !points in the %category category. | You just had @count !points deducted and now have %total !points in the %category category.
et[0]: Sult võeti maha !point ja %category kategoorias on järgi %total !points .
et[1]: Sult võeti maha @count !points ja %category kategoorias on
    järgi %total !points .

en: Approve transaction
et: Kiida tehing heaks

en: Decline transaction
et: Lükka tehing tagasi

en: View transaction #@txn_id
et: Vaata tehingut nr @txn_id
