User Points (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (283 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Approve
fa: موافقت

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Totals
fa: مجموع

en: Transactions
fa: تراکنش‌ها

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: admin
fa: مدیر

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: None
fa: هیچ

en: none
fa: هیچ

en: Category
fa: دسته بندی

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Display
fa: نمایش

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User
fa: کاربر

en: Points
fa: امتیازها

en: Never
fa: هیچوقت

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Details
fa: جزئیات

en: General
fa: عمومی

en: Users
fa: کاربران

en: Expiration
fa: انقضا

en: Operation
fa: عملکرد

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Approved
fa: تایید شده

en: Pending
fa: معلق

en: Declined
fa: رد شده

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Moderate
fa: مدیریت

en: Userpoints
fa: امتیازات کاربر

en: userpoints
fa: امتیازات کاربر

en: Users by !points
fa: اعضا بر اساس !points

en: No !Points earned
fa: هیچ امتیازی کسب نشده

en: Moderated
fa: تحت نظارت

en: Entity
fa: عنصر

en: Configure userpoints moderation and branding translation
fa: پیکربندی مدیریت امتیازات کاربر و ترجمه‎ی نام گذاری

en: Users earn !points as they post nodes, comments, and vote on nodes
fa: کاربران، بر اساس محتوایی که ارسال می‌کنند یا دیدگاه‌ها و رای‌هایی که به محتوا می‌دهند، !points کسب می‌کنند.

en: !Points settings
fa: تنظیمات !Points

en: Admin add/delete userpoints
fa: مدیر اضافه کردن/حذف کردن امتیازات کاربر.

en: Moderation
fa: مدیریت

en: Transaction status
fa: وضعیت تراکنش

en: Select whether all !points should be approved automatically, or moderated, and require admin approval
fa: انتخاب کنید که آیا همه‌ی !points باید به صورت خودکار تایید شوند، یا این که به صف مدیریت افزوده شوند و نیازمند تایید مدیریت باشند.

en: Word to use in the interface for the upper case plural word !Points
fa: کلمه ای که به جای کلمه‌ی !Points (به صورت جمع و با حروف بزرگ) در واسط کاربری به کار می‌رود

en: Word to use in the interface for the lower case plural word !points
fa: کلمه ای که به جای کلمه‌ی !points (به صورت جمع و با حروف کوچک) در واسط کاربری به کار می‌رود

en: Word to use in the interface for the lower case singular word !point
fa: کلمه ای که به جای کلمه‌ی !point (به صورت مفرد و با حروف کوچک) در واسط کاربری به کار می‌رود

en: Reference
fa: ارجاع

en: Approval status
fa: وضعیت تایید

en: Approval status of the transaction.
fa: وضعیت تایید تراکنش

en: User's !points
fa: !points کاربر

en: Highest Users
fa: بالاترین کاربران

en: !Points are visible to logged in users only
fa: !Points فقط برای کاربران لاگین شده قابل نمایش است.

en: All users by !points
fa: همه‌ی کاربران بر اساس !points

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: details
fa: جزئیات

en: All categories
fa: همه‌ی دسته‌ها

en: Reason
fa: دلیل

en: Expire !points after
fa: !points را منقضی کن بعد از

en: This setting will not take affect, date must be in the future
fa: این تنظیم موثر نخواهد بود، تاریخ باید متعلق به زمان آینده باشد.

en: Expire !points on this date
fa: در این تاریخ !points را منقضی کن

en: Expiration entry description
fa: توضیحات مدخل انقضا

en: Display message
fa: پیغام نمایش

en: Transactions per page
fa: تعداد تراکنش‌ها در هر صفحه

en: Display zero !point users?
fa: کاربران با !point صفر نمایش داده شوند؟

en: Users per page
fa: تعداد کاربران در هر صفحه

en: When listing !points by user limit how many users are displayed on a single page
fa: هنگام نمایش فهرست !points بر اساس کاربر، تعداد کاربرانی که در یک صفحه‌ی واحد نمایش داده می‌شوند را محدود کنید.

en: Default Category
fa: دسته‌ی پیش‌فرض

en: No !points awaiting moderation
fa: هیچ !points ای در انتظار تایید مدیریت نیست

en: Display all
fa: نمایش همه

en: Filter by category
fa: فیلتر کردن بر اساس دسته

en: Number of users to display
fa: تعداد کاربران برای نمایش دادن

en: Limit the number of users displayed to this value
fa: محدود کردن تعداد کاربران نمایش داده شده به این مقدار

en: Created Userpoints vocabulary
fa: واژگان امتیازات کاربران ایجاد شد

en: Automatically created by the userpoints module
fa: توسط ماژول userpoints به صورت خودکار ایجاد شده

en: <p>Provides Userpoints XML-RPC service. Requires services.module.</p>
fa: <p>وب سرویس XML-RPC را برای سیستم امتیازات کاربر فراهم می کند. نیازمند ماژول services.module می باشد.</p>

en: An optional Term ID for the category.
fa: یک شناسه‌ی واژه (Term ID) اختیاری برای دسته.

en: An optional description of this transaction.
fa: یک توضیح اختیاری در مورد این تراکنش

en: User ID parameter is required.
fa: پارامتر شناسه‌ی کاربر ضروری است.

en: Points parameter must be a negative or positive number.
fa: پارامتر امتیازات (Points) باید یک عدد مثبت و یا منفی باشد.

en: Userpoints Service
fa: وب سرویس امتیازات

en: Exposes userpoints functionality via XML-RPC
fa: قابلیت‌های سیستم امتیازات کاربر (userpoints) را از طریق وب سرویس XML-RPC قابل دسترسی می‌کند.

en: Decline
fa: رد کردن

en: Sort direction
fa: جهت مرتب سازی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Once !points have been obtained by the user
                              they will expire according to this setting
fa: هنگامی که !points توسط کاربر کسب شدند
                              بر اساس این تنظیم، منقضی خواهند شد

en: By default all !points are assigned to this category.  You can modify what categories are available by modifying the <a href="!url">Userpoints taxonomy</a>
fa: به طور پیش‌فرض، همه‌ی !points به این دسته تعلق می‌گیرند. شما می‌توانید با تغییر <a href="!url">رده‌بندی امتیازات</a>، مشخص کنید چه دسته‌هایی در دسترس باشند.

en: userpoints module was unable to select or create a vocabulary. !Points will be uncategorized
fa: ماژول userpoints نتوانست یک واژگان را انتخاب کند یا ایجاد کند. !Points بدون دسته بندی خواهند بود.

en: My !points
fa: !points من

en: Userpoints Transactions
fa: تراکنش‌های امتیازات کاربر

en: Userpoints rules integration
fa: یکپارچه سازی امتیازات کاربر (Userpoints) با rules

en: Provides integration of Userpoints with rules
fa: سازگاری بین Userpoints و rules را فراهم می‌کند

en: Moderator
fa: مدیر

en: Admin
fa: مدیر

en: Listings
fa: فهرست‌ها

en: Categorization
fa: دسته‌بندی

en: Expiry date
fa: تاریخ انقضا

en: Relate the userpoints table to the user table.
fa: ربط دادن جدول userpoints با جدول user

en: Grant !points to a user
fa: دادن !points به یک کاربر

en: User was awarded !points
fa: به کاربر !points داده شد

en: Word to use in the interface for the upper case singular word !Point
fa: کلمه ای که به جای کلمه‌ی !Point (به صورت مفرد و با حروف بزرگ) در واسط کاربری به کار می‌رود

en: These settings affect new !points only, they are not retroactive. !Points expiration depends upon cron.
fa: این تنظیمات فقط بر روی !points جدید اثر می‌گذارد. و بر روی موارد قبلی بی اثر است. انقضاء !Points بستگی به کرون دارد.

en: Transaction stamping
fa: مهر زنی تراکنش

en: Always use system time
fa: همواره از ساعت سیستم استفاده کن

en: Userpoints core: API module for recording points for other modules.
fa: هسته‌ی Userpoints: ماژول شامل API برای ذخیره امتیازها برای سایر ماژول‌ها

en: The taxonomy term ID for the term.
fa: شناسه‌ی واژه taxonomy برای واژه.

en: The taxonomy term name for the term.
fa: نام واژه taxonomy برای واژه.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
fa: شناسه‌ی واژگان برای واژگانی که واژه به آن تعلق دارد.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
fa: نام واژگانی که دسته به آن تعلق دارد.

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Branding
fa: علامت گذاری

en: The name of the user who should gain or lose !points.
fa: نام کاربری که باید !points به دست بیاورد یا از دست بدهد.

en: The number of !points to add or subtract.  For example, enter %positive to add !points or %negative to deduct !points.
fa: تعداد !points جهت افزودن یا کاستن. برای مثال، برای افزودن !points %positive را وارد کنید و برای کاستن !points %negative را وارد کنید.

en: If checked, this !points transaction must be approved, through the moderation process.
fa: اگر علامت‌گذاری شود، این تراکنش !points باید از طریق فرایند تایید مدیریتی، تایید شود.

en: The date and time recorded for this transaction. Use this format: YYYY-MM-DD HH:MM +ZZZZ.
fa: تاریخ و زمانی که برای این تراکنش ذخیره می‌شود. از این قالب استفاده کنید: YYYY-MM-DD HH:MM +ZZZZ.

en: The date and time that the !points should expire. Use this format: YYYY-MM-DD HH:MM +ZZZZ. Leave this field blank if the !points should never expire.
fa: تاریخ و زمانی که !points باید منقضی شود. از این قالب استفاده کنید: YYYY-MM-DD HH:MM +ZZZZ. در صورتی که !points هرگز منقضی نمی‌شود، این گزینه را خالی رها کنید.

en: The !points category that should apply to this transaction.
fa: دسته‌بندی !points که این تراکنش باید در آن قرار گیرد.

en: Enter an optional description for this transaction, such as the reason !points were added or subtracted.
fa: یک توضیح اختیاری برای این تراکنش وارد کنید. مثلا دلیل این که چرا !points افزوده یا کاسته شد.

en: Enter an optional reference code for this transaction. This is for internal tracking and is not shown to the end user.
fa: یک کد ارجاع اختیاری وارد کنید. این برای ردیابی درون سیستمی است و به کاربر نهایی نشان داده نخواد شد.

en: The user who gave the transaction its current status.
fa: کاربری که تراکنش را به وضعیت فعلی درآورد.

en: Specified user does not exist.
fa: کاربر مشخص شده وجود ندارد.

en: Amount of !points must be a positive or negative number.
fa: مقدار !points باید یک عدد مثبت و یا منفی باشد.

en: The provided timestamp is not a valid date.
fa: برچسب زمانی مشخص شده، یک تاریخ معتبر نیست.

en: Changes to the !points transaction have been saved.
fa: تغییرات تراکنش !points ذخیره شده است.

en: Totals (%category category)
fa: مجموع (دسته‌ی %category)

en: Transactions (%category category)
fa: تراکنش‌ها (دسته‌ی %category)

en: Moderation (%category category)
fa: مدیریت‌ (دسته‌ی %category)

en: Reason: !reason
fa: دلیل: !reason

en: Core !points settings
fa: تنظیمات هسته !points

en: Once !points have been obtained by the user they will
                             last until this date. This setting overrides the
                             "Expire after setting" above
fa: هنگامی که !points توسط کاربر دریافت شدند، تا این تاریخ اعتبار خواهند داشت.این تنظیم، بر مقدار "تنظیم انقضا پس از گذر مدت معین" در بالا ارجحیت دارد.

en: When !points expire, you may include a description that explains to the user why his !points balance has changed. You may include the following variables in your description:
fa: هنگامی که !points منقضی می‌شود، می‌توانید توضیحی به کاربر ارسال کنید و در آن شرح بدهید که چرا بالانس !points وی تغییر کرده است. می‌توانید از این متغیرها در توضیحات خود استفاده کنید:

en: !points = Brand name used for points (lowercase, plural)
                             <br />!point = Brand name used for point (lowercase, singular)
                             <br />!Points = Brand name used for Points (capitalized, plural)
                             <br />!Point = Brand name used for Point (capitalized, singular)
                             <br />!operation = Operation that granted the original points transaction
                             <br />!description = Description of the original points transaction
                             <br />!txn_id = Transaction ID for the original points transaction
                             <br />!date = Date and time of the original points transaction
fa: !points = نام برند برای امتیازها (به صورت جمع و با حروف کوچک)
                             <br />!point = نام برند برای امتیازها (به صورت مفرد و با حروف کوچک)
                             <br />!Points = نام برند برای امتیازها (به صورت جمع و با حرف اول بزرگ)
                             <br />!Point = نام برند برای امتیازها (به صورت مفرد و با حرف اول بزرگ)
                             <br />!operation = عملیاتی که تراکنش اصلی امتیازها را ایجاد کرد
                             <br />!description = شرح تراکنش اصلی امتیازها
                             <br />!txn_id = شناسه‌ی تراکنش اصلی امتیازها
                             <br />!date = تاریخ و زمان تراکنش اصلی امتیازها

en: Control the behavior of messages users see.
fa: کنترل رفتار پیغام‎‌هایی که کاربران می‌بینند.

en: Limits the number of transactions displayed per page.
fa: محدود کردن تعداد تراکنش‌هایی که کاربران در هر صفحه می‌بینند.

en: If set to "No" users with zero !points will not be displayed in the reports
fa: اگر به "خیر" تنظیم شود، کاربران با صفر !points در گزارش‌ها نمایش داده نمی‌شوند.

en: Total !points in all categories
fa: مجموع !points در همه‌ی دسته‌ها

en: Categories to display on the user profile page and in the User's !points block
fa: دسته‌هایی که در صفحه‌ی پروفایل کاربر و در بلوک !points کاربر نمایش داده می‌شوند.

en: Select the !points categories that should be displayed. Check "Total !points in all categories" to display a sum total of all individual !points categories.
fa: دسته‌های !points که باید نمایش داده شوند را انتخاب کنید. برای نمایش یک مجموع کلی از تک تک دسته‌های !points ، گزینه‌ی "مجموع !points در همه‌ی دسته‌ها" را انتخاب کنید.

en: Word to use for the general category
fa: کلمه‌ای که برای دسته‌‌ی عمومی به کار می‌رود

en: By default, %default is the name used for the module's umbrella category. You may change this here.
fa: در حالت پیش‌فرض از %default به عنوان نام دسته ریشه در ماژول استفاده می‌شود. می‌توانید آن را در اینجا تغییر دهید.

en: Additional !points settings
fa: تنظیمات اضافه‌ی !points

en: !Points for @username (%category category)
fa: !Points برای @username (دسته‌ی %category)

en: Total !points (%category category)
fa: همه‌ی !points (دسته‌ی %category)

en: !Points for @username
fa: !Points برای @username

en: Total !points
fa: همه‌ی !Points

en: Approved !points
fa: !points تایید شده

en: Pending !points
fa: !points در انتظار تایید

en: Expiration status
fa: وضعیت انقضا

en: Not expired
fa: منقضی نشده

en: Related !points transactions
fa: تراکنش‌های !points مرتبط

en: Prior transaction
fa: تراکنش قبلی

en: Follow-up transactions
fa: تراکنش‌های آینده

en: Description (manually entered)
fa: توضیح (به صورت دستی وارد شده)

en: Description (auto generated)
fa: توضیح (به صورت خودکار تولید شده)

en: The categories (terms) of userpoints used
fa: دسته‌ها (موارد) امتیاز کاربر استفاده شده

en: A User's !points for this transaction.
fa: !points یک کاربر برای این تراکنش.

en: The categories (terms) of userpoints used for this transaction
fa: دسته‌ها (موارد) امتیازات کاربر که برای این تراکنش استفاده شده است

en: The created timestamp for the transaction.
fa: تاریخ ایجاد تراکنش

en: The changed timestamp for the transaction, for when the transaction is updated.
fa: تاریخ تغییر تراکنش، برای هنگامی که تراکنش به‌روز‌رسانی می‌شود.

en: The status of the transaction.
fa: وضعیت تراکنش.

en: The description for the transaction.
fa: توضیح برای تراکنش.

en: The reference for the transaction.
fa: ارجاع برای تراکنش.

en: The expiration date for the transaction.
fa: تاریخ انقضای تراکنش.

en: The expiry status for the transaction.
fa: وضعیت انقضا برای تراکنش.

en: The entity_id field. Used to relate to the node table.
fa: فیلد entity_id. برای ارتباط دادن به جدول node استفاده می‌شود.

en: The entity type for the transaction.
fa: نوع موجودیت (entity) برای تراکنش

en: The operation for the transaction.
fa: عملیات برای تراکنش.

en: The user that will receive the !points
fa: کاربری که !points را دریافت می‌کند

en: Amount of !points to give or take.
fa: مقدار !points جهت دادن یا گرفتن.

en: !Points category
fa: دسته !Points

en: The entity to which this transaction refers.
fa: عنصری که این تراکنش به آن ارجاع می‌دهد.

en: Can contain the reason why the points have been granted.
fa: می‌تواند شامل دلیل اعطای امتیازها باشد.

en: Describes the operation (Insert/Remove/...).
fa: عملیات (وارد کردن / حذف کردن / ...) را شرح دهید.

en: Can contain a reference for this transaction.
fa: می تواند شامل یک ارجاع برای این تراکنش باشد.

en: Whether or not to show a message to the user when this !points transaction is added.
fa: نمایش یا عدم نمایش پیغام به کاربر هنگامی که این تراکنش !points افزوده می‌شود.

en: Whether or not this !points transaction should be moderated.
fa: آیا این تراکنش !points باید در صف تایید مدیریتی قرار بگیرد یا خیر.

en: Define when the !points should expire.
fa: مشخص کنید چه زمانی !points باید منقضی شود.

en: Load !points of a user
fa: بارگذاری !points یک کاربر

en: Number of !points in the specified category.
fa: تعداد !points در دسته‌ی مشخص شده.

en: Use the site default
fa: استفاده از پیش‌فرض سایت

en: Automatically approved
fa: به صورت خودکار تایید شده

en: Added to moderation
fa: به صف تایید مدیریتی افزوده شد

en: !Points transaction
fa: تراکنش !Points

en: Can contain the reason why the points have been given.
fa: می‌تواند شامل دلیل اعطاء امتیازها باشد.

en: Time when the points were given.
fa: زمانی که امتیازها داده شده اند.

en: Time when the points will expire.
fa: زمانی که امتیازها منقضی خواهند شد.

en: Status of this transaction.
fa: وضعیت این تراکنش

en: User will be awarded !points
fa: به کاربر !points داده خواهد شد

en: View own !points
fa: نمایش !points خود

en: Allows to view own !points, including own !point transactions.
fa: اجازه‌ی مشاهده‌ی !points خود را می‌دهد که شامل تراکنش‌های !point می‌شود.

en: View all !points
fa: نمایش همه‌ی !points

en: Allows to view the !points of other users, but not the transactions.
fa: اجازه‌ی مشاهده‌ی !points کاربران دیگر را می‌دهد ولی شامل تراکنش‌ها نمی‌شود.

en: Add new !point transactions
fa: افزودن تراکنش !point جدید

en: Allows to create new !point transactions.
fa: اجازه‌ی ایجاد تراکنش‌های !point جدید را می‌دهد

en: Edit !point transactions
fa: ویرایش تراکنش‌های !points

en: Allows to modify existing !point transactions, including the ability to view transaction history for all users.
fa: اجازه‌ی ویرایش تراکنش‌های !point موجود را می‌دهد و شامل امکان نمایش تاریخچه‌ی تراکنش‌ها برای تمامی کاربران می‌شود.

en: Moderate !point transactions
fa: مدیریت تراکنش !point

en: Allows to approve or disapprove !point transactions.
fa: برای تایید کردن یا عدم تایید تراکنش !point اجازه می‌دهد.

en: Administer Userpoints
fa: مدیریت امتیازات کاربر

en: Allows to configure the settings and includes full read and write access of all !point transactions.
fa: اجازه‌ی پیکربندی تنظیمات را می‌دهد و شامل دسترسی کامل خواندن و نوشتن همه‌ی تراکنش‌های !point می‌شود.

en: @key returned FALSE from the hook_userpoints points before call
fa: @key از امتیازهای hook_userpoints نادرست را قبل از فراخوانی بازمی‌گرداند

en: Total (all categories): @points
fa: مجموع (همه‌ی دسته‌ها): @points

en: View !points transactions
fa: نمایش تراکنش‌های !points

en: Add or deduct !points
fa: افزودن یا کاستن !points

en: My !points balance
fa: بالانس !points من

en: !Points have expired.
fa: !Points منقضی شدند.

en: Unknown category
fa: دسته‌ی نامشخص

en: Do you want to approve @count !point for !user in the %category category? | Do you want to approve @count !points for !user in the %category category?
fa[0]: آیا می‌خواهید @count !point را برای کاربر !user در دسته‌ی %category تایید کنید؟
fa[1]: آیا می‌خواهید @count !points را برای کاربر !user در دسته‌ی %category تایید کنید؟

en: Do you want to decline @count !point for !user in the %category category? | Do you want to decline @count !points for !user in the %category category?
fa[0]: آیا می‌خواهید @count !point را برای کاربر !user در دسته‌ی %category لغو کنید؟
fa[1]: آیا می‌خواهید @count !points را برای کاربر !user در دسته‌ی %category لغو کنید؟

en: You did not receive approval for @count !point in the %category category. | You did not receive approval for @count !points in the %category category.
fa[0]: شما برای @count !point در دسته‌ی %category تایید دریافت نکردید.
fa[1]: شما برای @count !points در دسته‌ی %category تایید دریافت نکردید.

en: !username did not receive approval for @count !point in the %category category. | !username did not receive approval for @count !points in the %category category.
fa[0]: کاربر !username برای @count !point در دسته‌ی %category تایید دریافت نکرد.
fa[1]: کاربر !username برای @count !points در دسته‌ی %category تایید دریافت نکرد.

en: You just had a !point deducted, pending administrator approval. | You just had @count !points deducted, pending administrator approval.
fa[0]: شما هم اکنون یک !point از دست دادید که در انتظار تایید مدیریت است.
fa[1]: شما هم اکنون @count !points از دست دادید که در انتظار تایید مدیریت است.

en: !username just had a !point deducted, pending administrator approval. | !username just had @count !points deducted, pending administrator approval.
fa[0]: کاربر !username هم اکنون یک !point از دست داد که در انتظار تایید مدیریت است.
fa[1]: کاربر !username هم اکنون @count !points از دست داد که در انتظار تایید مدیریت است.

en: You just had a !point deducted and now have %total !points in the %category category. | You just had @count !points deducted and now have %total !points in the %category category.
fa[0]: شما هم اکنون یک !point از دست دادید و اکنون %total !points در دسته‌ی %category دارید.
fa[1]: شما هم اکنون @count !points از دست دادید و اکنون %total !points در دسته‌ی %category دارید.

en: !username just had a !point deducted and now has %total !points in the %category category. | !username just had @count !points deducted and now has %total !points in the %category category.
fa[0]: کاربر !username هم اکنون یک !point از دست داد و اکنون %total !points در دسته‌ی %category دارد.
fa[1]: کاربر !username هم اکنون @count !points از دست داد و اکنون %total !points در دسته‌ی %category دارد.

en: You just earned a !point, pending administrator approval. | You just earned @count !points, pending administrator approval.
fa[0]: شما هم اکنون یک !point به دست آوردید که در انتظار تایید مدیریت است.
fa[1]: شما هم اکنون @count !points به دست آوردید که در انتظار تایید مدیریت است.

en: !username just earned a !point, pending administrator approval. | !username just earned @count !points, pending administrator approval.
fa[0]: کاربر !username هم اکنون یک !point به دست آورد که در انتظار تایید مدیریت است.
fa[1]: کاربر !username هم اکنون @count !points به دست آورد که در انتظار تایید مدیریت است.

en: You just earned a !point and now have %total !points in the %category category. | You just earned @count !points and now have %total !points in the %category category.
fa[0]: شما هم اکنون یک !point به دست آوردید و اکنون %total !points در دسته‌ی %category دارید.
fa[1]: شما هم اکنون @count !points به دست آوردید و اکنون %total !points در دسته‌ی %category دارید.

en: !username just earned a !point and now has %total !points in the %category category. | !username just earned @count !points and now has %total !points in the %category category.
fa[0]: کاربر !username هم اکنون یک !point به دست آورد و اکنون %total !points در دسته‌ی %category دارد.
fa[1]: کاربر !username هم اکنون @count !points به دست آورد و اکنون %total !points در دسته‌ی %category دارد.

en: List transactions
fa: لیست تراکنش‌ها

en: Approved by default.
fa: تایید کردن به طور پیش‌فرض

en: Moderated by default.
fa: تایید مدیریتی به طور پیش‌فرض

en: No message is displayed by default.
fa: به طور پیش فرض هیچ پیغامی نمایش داده نمی‌شوند.

en: Message is displayed by default.
fa: به طور پیش‌فرض پیغام نمایش داده می‌شود.

en: %limit transactions, %usercount users per page.
fa: %limit تراکنش، %usercount کاربر در هر صفحه

en: Default: %category<br />Displayed: %display_categories
fa: پیش فرض: %category<br />نمایش داده شده: %display_categories

en: Always use system time for transactions.
fa: همواره از زمان سیستم برای تراکنش‌ها استفاده کن.

en: Allow customization of transaction time.
fa: اجازه‌ی سفارشی‌سازی زمان تراکنش.

en: Expiration at %date.
fa: انقضا در %date

en: Expiration in %date.
fa: انقضا در %date

en: No expiration.
fa: بدون انقضا

en: The operation type for this transaction (default is %admin). Any value is valid but using a defined operation will cause an auto-generated description (specific to the chosen operation) to be included. This description can be translated into multiple languages.
fa: نوع عملیات برای این تراکنش (مقدار پیش فرض %admin است). هر مقداری معتبر است، ولی استفاده از یکی از عملیات‌های تعیین شده، سبب تولید یک توضیح خودکار برای تراکنش می‌شود (که به عملیات انتخاب شده بستگی دارد). این توضیح می‌تواند به زبان‌های مختلف ترجمه شود.

en: Linked entity
fa: موجودیت پیوند شده

en: Choose the entity type and ID to be referenced. A link to the entity will be shown.
fa: نوع موجودیت (entity type) و شناسه‌ی آن را برای ارجاع داده شدن انتخاب کنید. یک لینک به موجودیت نمایش داده خواهد شد.

en: Internal reference
fa: ارجاع داخلی

en: Truncation length for the "Reason" column in transaction listings
fa: طول برش برای ستون "دلیل" در لیست‌های تراکنش‌ها

en: Choose the truncation length in characters for the "Reason" column in transaction listings. The reason is not truncated on the transaction details page.
fa: طول برش را برای ستون "دلیل" در لیست‌های تراکنش‌ها بر حسب تعداد حروف انتخاب کنید. دلیل در صفحه جزییات تراکنش بریده نمی‌شود.

en: !Points related information and actions.
fa: اطلاعات و عملیات مربوط به !Points

en: Expire an existing transaction
fa: انقضاء یک تراکنش موجود

en: Operation autocomplete
fa: تکمیل خودکار عملیات

en: Edit !points transaction
fa: ویرایش تراکنش !points

en: Add !points
fa: افزودن !points

en: Approve transaction
fa: تایید تراکنش

en: Decline transaction
fa: لغو تراکنش

en: View transaction #@txn_id
fa: نمایش تراکنش #@txn_id

en: A single transaction that grants or removes a certain amount of points from a user.
fa: یک تراکنش واحد که مقدار خاصی از امتیاز به یک کاربر می‌دهد یا از او کسر می‌کند.

en: Amount of !points a user has.
fa: مقدار !points که یک کاربر دارد.

en: Maximal !points
fa: بیشترین !points

en: Maximal amount of !points a user had at any time.
fa: بیشترین مقدار !points که یک کاربر در هر زمان داشته است.

en: The amount of !points this user has. If there are multiple categories, only the default category is taken into account.
fa: مقدار !points که کاربر دارد. در صورتی که چند دسته وجود داشته باشد، فقط دسته‌ی پیش‎فرض محاسبه می‌شود.

en: The highest amount of !points a user had at any given point. If there are multiple categories, only the default category is taken into account.
fa: بیشترین مقدار !points که یک کاربر در هر زمان داشته است. در صورتی که چند دسته وجود داشته باشد، فقط دسته‌ی پیش‎فرض محاسبه می‌شود.

en: !Points in category %category
fa: !Points در دسته‌ی %category

en: The amount of !points this user has in that category.
fa: مقدار !points که این کاربر در این دسته دارد.

en: Maximal !points in category %category
fa: بیشترین !points در دسته‌ی %category

en: The highest amount of !points a user had at any given point in that category.
fa: بیشترین مقدار !points که یک کاربر در هر زمان در آن دسته داشته است.

en: Total amount of !points over all categories.
fa: مجموع مقادیر !points در همه‌ی دسته‌ها.

en: Total maximum !points
fa: حداکثر مجموع !points

en: Total amount of maximal !points over all categories.
fa: مجموع مقادیر حداکثر !points در همه‌ی دسته‌ها.

en: !Points absolute
fa: !Points مطلق

en: The absolute (positive) amount of !points of this transaction.
fa: مقدار مطلق (مثبت) !points در این تراکنش

en: The category to which these transaction belongs.
fa: دسته‌ای که این تراکنش‌ها به آن تعلق دارند.

en: The reason why the points were granted.
fa: دلیل این که چرا امتیاز‌ها داده شدند.

en: Add !points transaction
fa: افزودن تراکنش !points

en: Determines if a message should be displayed whenever !points are awarded/subtracted.
fa: مشخص می‌کند که هنگام اعطا و یا کسر !points پیامی نمایش داده شود یا خیر.

en: Sets if the transaction timestamp should obey current time, or can be modified by the API operations. Unchecking this option will allow customization of timestamp for the transactions.
fa: مشخص می‌کند که آیا برچسب زمانی تراکنش باید از زمان فعلی پیروی کند و یا اینکه می‌تواند توسط عملیات API تغییر داده شود. غیر فعال کردن این گزینه اجازه می‌دهد که برچسب زمانی تراکنش‌ها سفارشی سازی شود.

en: All points (%category category)
fa: همه‌ی امتیاز‌ها (دسته‌ی %category)

en: All points
fa: همه‌ی امتیاز‌ها

en: Adding points failed: @reason
fa: افزودن امتیاز‌ها با شکست مواجه شد: @reason

en: Whether to show a message to the user for this transaction or not.
fa: نمایش یا عدم نمایش یک پیغام به کاربر برای این تراکنش.

en: The type of points, either max or current, to which it defaults.
fa: نوع امتیازها، یا حد اکثر و یا جاری، نسبت به مقدار پیش فرض آن

en: Sort field
fa: فیلد مرتب‌سازی

en: An operation string for this transaction.
fa: یک رشته‌ی عملیات برای این تراکنش
