User Points (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Approve
fil: Aprubahan

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: more
fil: marami pa

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: none
fil: wala

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Last update
fil: Huling binago

en: Users
fil: Mga tagagamit

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: Number of users to display
fil: Bilang ng tagagamit na ipapakita
