User Points (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: none
km: គ្មាន

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Never
km: កុំ

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: General
km: ទូទៅ​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Number of users to display
km: ចំនួន​អ្នកប្រើ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ
