User Points (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: None
lv: Nav

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Never
lv: Nekad

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: General
lv: Galvenie

en: Users
lv: Lietotāji

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Operation
lv: Operācija

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Entity
lv: Entītija

en: Reference
lv: Atsauce

en: !Points are visible to logged in users only
lv: !Points ir redzami tikai reģistrētiem lietotājiem!

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Changed
lv: Labots

en: details
lv: detaļas

en: Number of users to display
lv: Lietotāju skaits, ko rādīt

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Entity type
lv: Entītijas veids
