User Points (7.x-1.0-rc1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User
mg: Mpampiasa
