User Points (7.x-1.0-rc1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: All categories
se: Buot
