User Points (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: None
sl: Brez

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Display
sl: Prikaz

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: Never
sl: Nikoli

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Details
sl: Podrobnosti

en: General
sl: Splošno

en: Users
sl: Uporabniki

en: Pending
sl: Čaka

en: details
sl: podrobnosti

en: Number of users to display
sl: Število prikazanih uporabnikov

en: Admin
sl: Skrbnik
