User Points (7.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Display
sr: Приказ

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Changed
sr: Промењен

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Branding
sr: Брендирање
